Форма входу

Головна » 2018 » Березень » 20 » Про настільний теніс і спонсорство
19:51
Про настільний теніс і спонсорство

2 березня у Вищебулатецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшли шкільні змагання з настільного тенісу. У поєдинках взяли участь 15 хлопців і 5 дівчат.

Серед хлопців призові місця посіли: Бойко Олег (І- місце 11кл.), Бовкун Роман (ІІ- місце 11кл.), Тараненко Євген (ІІІ- місце 10кл.), найкращими серед дівчат стали – Романюта Аріна (І- місце 7кл.), Мищенко Аліна (ІІ- місце 10кл.), Сало Карина (ІІІ- місце 9кл.).

Організатором проведення змагань був учитель фізичної культури Несен Р. І., який чимало зусиль прикладає для популяризації цього виду спорту.

Адміністрація школи виносить подяку Куценку А. П., президенту громадської організації «Зцілення України», який став спонсором цих змагань. Саме завдяки його допомозі були придбані грамоти для переможців, призові кубки і медалі, тенісні м’ячі.